Asma Tavan
Asma Tavan

Asma Tavan


Keleş Yapı Dekorasyon olarak biz,mantolama,izolasyon,dış cephe kaplama,boya badana ve asma tavan  form verme ve montaj gibi üretim birimleriyle hizmet vermekteyiz. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı üretim anlayışımızla kısa zamanda büyük ve önemli işler başardık. İstanbul'un pek çok şehrinde hastane, okul, konut, otel ve sosyal tesis gibi çeşitli yaşam alanlarının asma tavanlarının üretimlerini ve montajlarını tamamladık.

 

Bahçelievler asma tavan sistemleri, uygulamacılara çok geniş tasarım alternatifleri sunmaktadır. Tüm sistemlerde tavan arasına kolay ulaşım, montaj kolaylığı ve servis entegrasyonu sağlanabilmektedir. Taşyünü asma tavan sistemlerinde bütün ürünler bir saat yangına dayanıklı olup, koşullar gerektiğinde yüksek performans özelliklerini ve teknik gereksinimlerini karşılayacak şekilde 90% bağıl neme dayanıklı, akustik ve hijyenik özel asma tavan plakaları da mevcuttur.

 

Alüminyum ve galvanize çelik asma tavanlar, boyut ve desen seçenekleri ile tasarım özgürlüğü sunan, görünür ve gizli taşıyıcılı, kaset veya lineer pek çok seçenek sağlayan modern bir tavan sistemidir. Maksimum yangına dayanıklı ve akustik performans sergilemektelerdir.

 

 

 

istanbul bahçelievler asma tavan modelleri,istanbul bahçelievler asma tavan firmaları,istanbul bahçelievler asma tavan ustası,istanbul bahçelievler asma tavan çeşitleri,istanbul bahçelievler asma tavan,istanbul bahçelievler asma tavan yapımı,istanbul bahçelievler asma tavan fiyatları,istanbul bahçelievler asma tavan sistemleri,bahçelievler asma tavan modelleri,bahçelievler asma tavan firmaları,bahçelievler asma tavan ustası,bahçelievler asma tavan çeşitleri,bahçelievler asma tavan,bahçelievler asma tavan yapımı,bahçelievler asma tavan fiyatları,bahçelievler asma tavan sistemleri,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014