Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

Günümüzün gözde sektörlerinden biri olan dekorasyon hizmeti vermekte olan Keleş Yapı Dekorasyon birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul iç dekorasyon firmaları çok fazla sayıdadır. Bu kadar çok sayıda firma varken aralarından sıyrılmak için çok fazla emek gerekir. Firmamız bu noktada yıllardır sektörde varlığını korumayı başarmıştır. Bu başarının en büyük etkeni kuşkusuz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve kaliteli hizmet sunmaktır.

 

Firmamızın müşterilerimize sunduğu hizmetler arasında ısı yalıtım sistemleri, boya ve badana işlemleri, mantolama, alçı sıva işlemleri ve izolasyon işlemleri sayılabilir. Bu işlemlerin yanı sıra iç dekorasyonla ilgili tüm işlemleri yapmaktayız. Hizmet sunduğumuz evlerinize, iş yerlerinize zarar vermeden gerekli önlemleri alarak, istediğiniz zaman aralığında bitirmek üzere çalışmalara başlarız.  Son zamanlarda asma tavan müşterilerimiz beğenerek kullanmaktadırlar. Değişik modellerde yapılan asma tavan evlerinize çok modern bir hava katmaktadır. Hem ses hem ısı izolasyonu konusunda da hizmetler sunmaktayız.

 

Firmamızda yapılan tüm işlemler için kullanılan malzemeler birinci kalitededir. Çalışan personellerimiz işlerinde teknik anlamda bilgi donanımı tam olan ve tecrübeli kişiler arasından seçilmektedir. Yenilikçi duruşuyla rakiplerinin önüne geçen firmamız müşterilerimizin güvenini kazanmış olmanın verdiği güçle sürekli yukarı doğru çıkan bir grafik çizmektedir. Firma olarak hedefimiz müşteri devamlılığını sağlamak ve daha da geniş kitlelere hizmetler sunmaktır.

 

Firmamız sizlere en iyi hizmeti verirken aynı zamanda uyun fiyat politikasıyla hareket ederek bütçenize de zorlamayacaktır.

 

 

istanbul bahçelievler asma tavan modelleri,istanbul bahçelievler asma tavan firmaları,istanbul bahçelievler asma tavan ustası,istanbul bahçelievler asma tavan çeşitleri,istanbul bahçelievler asma tavan,istanbul bahçelievler asma tavan yapımı,istanbul bahçelievler asma tavan fiyatları,istanbul bahçelievler asma tavan sistemleri,istanbul bahçelievler mantolama firmaları,istanbul bahçelievler mantolama firması,istanbul bahçelievler mantolama fiyatları,istanbul bahçelievler mantolama çeşitleri,istanbul bahçelievler dış cephe mantolama,istanbul bahçelievler dış cephe mantolama firmaları,istanbul bahçelievler ev mantolama,istanbul bahçelievler bina mantolama,istanbul bahçelievler site mantolama,istanbul bahçelievler apartman mantolama,istanbul bahçelievler mantolama fiyat listesi,istanbul bahçelievler mantolama yapan firmalar,istanbul bahçelievler boya ustası,istanbul bahçelievler boyacı ustaları,
istanbul bahçelievler boya ustaları,istanbul bahçelievler en iyi boyacı ustası,istanbul bahçelievler boya badana ,istanbul bahçelievler boya badana ustası,istanbul bahçelievler boya badana ustaları,bahçelievler asma tavan modelleri,bahçelievler asma tavan firmaları,bahçelievler asma tavan ustası,bahçelievler asma tavan çeşitleri,bahçelievler asma tavan,bahçelievler asma tavan yapımı,bahçelievler asma tavan fiyatları,bahçelievler asma tavan sistemleri,bahçelievler mantolama firmaları,bahçelievler mantolama firması,bahçelievler mantolama fiyatları,bahçelievler mantolama çeşitleri,bahçelievler dış cephe mantolama,bahçelievler dış cephe mantolama firmaları,bahçelievler ev mantolama,bahçelievler bina mantolama,bahçelievler site mantolama,bahçelievler apartman mantolama,bahçelievler mantolama fiyat listesi,bahçelievler mantolama yapan firmalar,bahçelievler boya ustası,bahçelievler boyacı ustaları,bahçelievler boya ustaları,bahçelievler en iyi boyacı ustası,bahçelievler boya badana ,bahçelievler boya badana ustası,bahçelievler boya badana ustaları,istanbul asma tavan modelleri,istanbul asma tavan firmaları,istanbul asma tavan ustası,istanbul asma tavan çeşitleri,istanbul asma tavan,istanbul asma tavan yapımı,istanbul asma tavan fiyatları,istanbul asma tavan sistemleri,istanbul mantolama firmaları,istanbul mantolama firması,istanbul mantolama fiyatları,istanbul mantolama çeşitleri,istanbul dış cephe mantolama,istanbul dış cephe mantolama firmaları,istanbul ev mantolama,istanbul bina mantolama,istanbul site mantolama,istanbul apartman mantolama,istanbul mantolama fiyat listesi,istanbul mantolama yapan firmalar,istanbul boya ustası,istanbul boyacı ustaları,istanbul boya ustaları,istanbul en iyi boyacı ustası,istanbul boya badana ,istanbul boya badana ustası,istanbul boya badana ustaları,asma tavan modelleri,asma tavan firmaları,asma tavan ustası,asma tavan çeşitleri,asma tavan,asma tavan yapımı,asma tavan fiyatları,asma tavan sistemleri,mantolama firmaları,mantolama firması,mantolama fiyatları,mantolama çeşitleri,dış cephe mantolama,dış cephe mantolama firmaları,ev mantolama,bina mantolama,site mantolama,apartman mantolama,mantolama fiyat listesi,mantolama yapan firmalar,boya ustası,boyacı ustaları,boya ustaları,en iyi boyacı ustası,boya badana ,boya badana ustası,boya badana ustaları,

 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014